500cm
700cm
320cm
300cm
250cm
zaznacz co dodatkowo ma być w wycenie
Klikając wyślij zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych. więcej informacji na stronie www.panelbud.pl/rodo (OSP)

1 – KONSTRUKCJA DACHU – Dach o konstrukcji drewnianej obliczony w programie PAMIR wytrzyma obciążenie III strefy śniegowej wraz z ewentualną fotowoltaniką. Strop dachu ocieplony jest 15cm styropianem co kluczowo wpływa na ocieplenie całego budynku. Połać dachowa wykonana z blachodachówki lub blachotrapezu wraz z pełną obróbką blacharską firmy BLACHOTRAPEZ z orynnowaniem firmy GALECO.
2 – ŚCIANYŚciany mają 10 cm styropianu, z zewnątrz są otynkowane, dzięki czemu budynek wygląda jak murowany a przy tym jest ocieplony. Wewnątrz ścianki jest ukryta konstrukcja nośna z drewna klejonego – opatentowane rozwiązanie !
3 – BRAMY, DRZWI HORMANN – Bramy i Drzwi firmy HORMANN – poza pełną atrakcyjną promocyjną ofertą firmy Hormann , oferujemy wszystkie dostępne modele, kolory, z napędami itd.
4 – WNĘTRZE – Wewnątrz ścianki są już wykończone na biało, nie ma dodatkowych kosztów na wykończenia. Gładka biała blacha pozwala utrzymać na długo wnętrze w czystości i elegancji. Na ścianie można montować różne półki, haki, korytka do instalacji elektrycznej.
5 – OKNA – Ocieplane okna firmy DRUTEX – mamy pełną ofertę firmy Drutex , wszystkie dostępne modele, kolory, wymiary, opcje. W garażu najczęściej okno o wymiarze 600x1100mm.